• St George 3

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTAFGELASTCon Zelo 5 - George st 3Sportpark De Groet
    26 apr. AFGELASTAFGELASTAGSV 2 - George st 3Sportpark AGSV
    3 mei. AFGELASTAFGELASTGeorge st 3 - RKEDO 6Sportpark St. George
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.George st 3 - Hauwert 65 3
    29 mrt.Vrone 3 - George st 3
  • Poulestanden George st 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 415121257243337
    2George st 313112057273035
    3Con Zelo 514101365263931
    4AGSV 21490551282327
    5WBSV 31681775453025
    6RKEDO 61471652242822
    7Vrone 3126153434019
    8ASV 55 3135083950-1115
    9Apollo 68 3143292845-1711
    10Hauwert 65 31431102162-4110
    11KSV 61531112180-5910
    12DWB 31613121671-556